0
Немає покупок
Графік роботи: Пн–Пт 09.00-18.00
(067) 211 13 00, 0 44 390 8515
embawood

написати

Вам зателефонувати?
Інтернет магазин меблів EMBAWOOD
Про нас
Доставка
Оплата
Гарантія
Контакти
Вакансії
Меблі в кредит
ЕНЕРГІЯ
Заявка на зворотній зв'язок
×
Про компанію

Компанія Embawood була заснована в 1996 році і протягом усіх цих років надає свої послуги великому числу клієнтів. За настільки значний період в роботі компанії спостерігалося багато позитивних змін, які були покликані поліпшити якість продукції та сервісу.

Основним принципом, за яким розвивалася компанія, була орієнтація на потреби клієнта і задоволення його бажань. На основі інформації від клієнтів про якість продукції, а також побажань щодо стилю, були побудовані сучасні принципи роботи компанії. Свого часу для оцінки якості продукції та її контролю до співпраці була запрошена консалтингова фірма з Німеччини, що в рази підвищило якість продукції.

Значно зріс також рівень обслуговування клієнтів на всіх етапах співробітництва. Так була створена спеціальна програма післяпродажного обслуговування, що підвищило рівень довіри до компанії серед споживачів. Компанія Embawood подбала про те, щоб меблі були доставлені та зібрані безкоштовно протягом 24 годин після покупки. При всьому цьому на всю продукцію компанії поширюється стандартна дворічна гарантія.

Embawood сповідує такі принципи у своїй роботі: модний і сучасний дизайн, найширший асортимент продукції, ретельний контроль якості, післяпродажне сервісне обслуговування, облік усіх побажань клієнта. Саме такі нюанси дозволяють успішно працювати і дарувати якісні меблі жителям не тільки нашої країни, але й країн за кордоном.