0
Немає покупок
Графік роботи: Пн–Пт 09.00-18.00
(067) 211 13 00, 0 44 390 8515
embawood

написати

Вам зателефонувати?
Інтернет магазин меблів EMBAWOOD
Про нас
Доставка
Оплата
Гарантія
Контакти
Вакансії
Меблі в кредит
ЕНЕРГІЯ
Заявка на зворотній зв'язок
×
Створіть атмосферу задоволення!

Для кожної людини важливі години, проведені з близькими людьми , і приємно , коли душевні бесіди ведуться за смачною вечерею ... І тому в кімнаті , де збираються всі члени сім'ї та гості , каждиі̆ елемент є показником вашого гостинності , починаючи від смачно пріготовленноі̆ їжі і закінчуючи вибором інтер'єру. Тут функціональність стає дуже важноі̆ : комод , гірки й вітрини значно спростять прийом гостеі̆ і полегшать Ваші клопоти.

Перед тим , як подумати про інтер'єр кімнати , предназначенноі̆ для прийому гостеі̆ і семеі̆них трапез , визначте ваші особисті потреби та пріоритети. Бистриі̆ і легкіі̆ доступ до всього необхідного , зручні полиці і місткі ящики підвищать якість вашеі̆ повседневноі̆ життя.
Шафи і системи з безліччю висувних ящиків є сьогодні незамінними помічниками господарів , вони також дозволяють заощадити вільний простір в кімнаті , предназначенноі̆ для багатолюдних прийомів. З поширенням останнім часом плазмових і LCD- телевізорів , особливо зручні будуть настінні модулі , що відрізняються своеі̆ елегантністю і функціональністю. В даний час вони є самими бажаними типами віталень гарнітурів. Настінні модулі за рахунок висувних і стаціонарних полиць , а також вторинних систем , забезпечують додаткову функціональність , роблять легкодоступними книги , диски , журнали , колекції , фотографії, і при цьому зберігають красу і шик.

Класичні красиві консолі для столових кімнат не є - от'емлемоі̆ частиною любоі̆ столовоі̆ меблів. Мода на них постійна. А додаткові аксесуари , такі як дзеркала і абажури , зроблять Ваш обеденниі̆ зал ще красивішим . Використовуючи контрастні кольори або шпалери з візерунками , відповідними общеі̆ атмосфері приміщення , на стіні , на яку спирається консоль , можна створити дуже естетічниі̆ і броскіі̆ інтер'єр. Крім того, що стіни є одним з головних інструментів самовираження в інтер'єрі , вони також дозволяють робити акценти на общеі̆ функціональності кімнати. Ви можете пофарбувати їх у різні тони або ж декорувати фотографіями та картинами , що поєднуються з меблями.

Освітлення обеденноі̆ кімнати має величезне значення , втім , як і освітлення інших помещеніі̆ . Якщо в кімнаті , де знаходиться обеденниі̆ стіл , замість стельового освітлення використовуються настільні лампи або настінні бра , то утворюються тіні , що створюють незручності.

Коментарі

Немає коментарів

Додати коментар