0
Немає покупок
Графік роботи: Пн–Пт 09.00-18.00
(067) 211 13 00, 0 44 390 8515
embawood

написати

Вам зателефонувати?
Інтернет магазин меблів EMBAWOOD
Про нас
Доставка
Оплата
Гарантія
Контакти
Вакансії
Меблі в кредит
ЕНЕРГІЯ
Заявка на зворотній зв'язок
×
Ласкаво просимо в новий EMBAWOOD

Декорації змінюються , як і все в житті ... Створення інноваційних формул , разом з мінливими день у день смаками і трендами , починається з власного оновлення ... Залишивши позаду 15 років успешноі̆ і плодотворноі̆ роботи зі створення комфорту , ми вирішили , що прийшов час і нашого самооновлення , і це допоможе нам і далі відповідати Вашим критеріям комфорту. Ми сподіваємося , що вивчивши наш інтернет магазин , Ви наі̆дете для себе найрізноманітніші варіанти дізаі̆на і текстур , які наповнять ваш будинок затишком , а рутинне життя - новими фарбами. При відвідуванні наших магазинів і безпосередньому ознайомленні з нашеі̆ продукціеі̆ , ви побачите новиі̆ рівень якості та заново відкриєте для себе Embawood . Ви наі̆дете не тільки спроектовану для Вас меблі , але й поради експертів про те , як створити затишне життєвий простір. Також Ви дізнаєтесь про переваги і нововведення , пропонованих компаніеі̆ .

Дому , в якому ми проводимо велику частину життя іпережіваем особливі , важливі миті , необхідний комфорт і зі смаком оформленниі̆ затишок . Для цього ми розробили колекцію « NewDesign'12 » , в котороі̆ пропонується не тільки меблі , що відповідає Вашим уявленням і вимогам , але й новеі̆шіе стандарти дізаі̆на , відповідні Вашому стилю життя і привносять щось нове у Ваші уподобання . Кутові дивани і комплекти мягкоі̆ меблів перетворять моменти , що проводяться з Вашими близькими , в улюблене проведення часу . У їдальнях кімнатах ви будете насолоджуватися бесідами і отримувати задоволення від трапез , а на кухні з усіма зручностями ви з легкістю зможете готувати ваші улюблені страви. Доповнять незабутні моменти щастя меблі для спальноі̆ кімнати , динамічна і барвиста дитяча та юнацька меблі , вітальні гарнітури і передпокої .

Каждиі̆ мебельниі̆ гарнітур , разработанниі̆ по новеі̆шімдізаі̆н - концепціям , здатний доповнити красу і гармонію усіх куточків вашого будинку. Наші меблі чекає від вас схвалення на сторінках цього каталогу і сподівається на своє місце у Вашому домі. Ми віримо , що в цьому каталозі Ви зможете побачити безліч варіантів дізаі̆на , що відрізняються своеі̆ унікальністю і здатних подарувати Вам радість життя. Щоб дізнатися про наших інноваціях і ознайомитися з усіма колекціями , ми пропонуємо вам відвідати бліжаі̆шіі̆ магазин Embawood та інтернет магазин embawood.org . І пам'ятайте , що поки Ви мрієте про найкращий для свого будинку , ми виконуємо нашу головну задачу - здійснюємо ваші бажання і мрії .

Коментарі

Немає коментарів

Додати коментар